Image default
Αθλητισμός

Super League 2: Πρεμιέρα με Ολυμπιακός Β’ – ΠΑΟΚ Β’ και Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β’, ΑΕΚ Β’ – Καλαμάτα

Πραγματοποιήθηκε η νέα κλήρωση της Super League 2 η οποία έβγαλε ντέρμπι με άρωμα Super League στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος η οποία αναμένεται να διεξαχθεί το Σαββατοκύρικο 6-7/11 με τον Ολυμπιακό Β’ να υποδέχεται τον ΠΑΟΚ Β’ για τον Α’ όμιλο.

Στο Β’ όμιλο στην πρεμιέρα ξεχωρίζει η αναμέτρηση Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β’ και το ΑΕΚ Β’ – Καλαμάτα. Δείτε αναλυτικά την πρώτη αγωνιστική σε Α’ όμιλο και Β’ όμιλο.

Α ΟΜΙΛΟΣ:

1η Αγωνιστική 18η

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

Ολυμπιακός Β – ΠΑΟΚ Β

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια – Νίκη Βόλου

Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Πόντου – Καβάλα

Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός

Πιερικός – Ξάνθη

Ρεπό: ΑΕΛ

2η Αγωνιστική 19η

Θεσπρωτός – Πιερικός

Καβάλα – Αν. Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

Νίκη Βόλου – Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια

ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Β

ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ξάνθη

3η Αγωνιστική 20ή

Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β

Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου

Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας

Πιερικός – Καβάλα

Ξάνθη – Θεσπρωτός

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η Αγωνιστική 21η

Καβάλα – Ξάνθη

Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός

Νίκη Βόλου – Αν. Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

ΠΑΟΚ Β – Βέροια

Τρίκαλα – Τρίγλια

ΑΕΛ – Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β

Ρεπό: Θεσπρωτός

5η Αγωνιστική 22η

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

Τρίγλια – ΑΕΛ

Βέροια – Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β

Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – Νίκη Βόλου

Ξάνθη – Αλμωπός Αριδαίας

Θεσπρωτός – Καβάλα

Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η Αγωνιστική 23η

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου – Ξάνθη

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας

Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου

ΑΕΛ – Βέροια

Απόλλων Λάρισας – Τρίγλια

Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Καβάλα

7η Αγωνιστική 24η

Τρίγλια – Ολυμπιακός Β

Βέροια – Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα

Πιερικός – ΠΑΟΚ Β

Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η Αγωνιστική 25η

Νίκη Βόλου – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

ΠΑΟΚ Β – Ξάνθη

Τρίκαλα – Πιερικός

ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου

Ολυμπιακός Β – Βέροια

Πανσερραϊκός – Τρίγλια

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η Αγωνιστική 26η

Βέροια – Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας

Πιερικός – ΑΕΛ

Ξάνθη – Τρίκαλα

Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β

Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου

Ρεπό: Τρίγλια

10η Αγωνιστική 27η

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β – Καβάλα

Τρίκαλα – Θεσπρωτός

ΑΕΛ – Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Ολυμπιακός Β – Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου

Τρίγλια – Βέροια

Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η Αγωνιστική 28η

Απόλλων Πόντου – Τρίγλια

Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

Πιερικός – Ολυμπιακός Β

Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

Θεσπρωτός – ΑΕΛ

Καβάλα – Τρίκαλα

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: Βέροια

12η Αγωνιστική 29η

ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου

Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ – Καβάλα

Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός

Ολυμπιακός Β – Ξάνθη

Πανσερραϊκός – Πιερικός

Τρίγλια – Αν. Καρδίτσας

Βέροια – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η Αγωνιστική 30ή

Αν. Καρδίτσας – Βέροια

Πιερικός – Τρίγλια

Ξάνθη – Πανσερραϊκός

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β

Καβάλα – Απόλλων Λάρισας

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ

Νίκη Βόλου – Τρίκαλα

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β

Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η Αγωνιστική 31η

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕΛ – Νίκη Βόλου

Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας

Ολυμπιακός Β – Καβάλα

Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός

Τρίγλια – Ξάνθη

Βέροια – Πιερικός

Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας

Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η Αγωνιστική 32η

Πιερικός – Απόλλων Πόντου

Ξάνθη – Βέροια

Θεσπρωτός – Τρίγλια

Καβάλα – Πανσερραϊκός

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β

Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα

Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η Αγωνιστική 33η

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου

Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Τρίγλια – Καβάλα

Βέροια – Θεσπρωτός

Απόλλων Πόντου – Ξάνθη

Αν. Καρδίτσας – Πιερικός

Ρεπό: Τρίκαλα

17η Αγωνιστική 34η

Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας

Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου

Καβάλα – Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια

Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β

ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – ΑΕΛ

Related posts

Ολυμπιακοί Αγώνες: Στην Αθήνα ο «χρυσός» Τεντόγλου

Αποτελέσματα Προκριματικών Αγώνων ΜΟΥΝΤΙΑΛ…

technical

ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΡΟΤΖΕΡ ΦΕΝΤΕΡΕΡ ΤΟ ΡΟΛΑΝΤ ΓΚΑΡΟΣ

technical

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy